این آموزش را برای شما مشتریان عزیز قرار میدهیم تا بتوانید منو گوشی خود را فارسی کنید.

مراحل آموزش

۱- usb debugging رو فعال کنید ( برای این کار به مسیر Settings>About phone>build number بروید و بر روی build number هفت مرتبه تاچ کنید سپس به مسیر Settings>developer options بروید و تیک usb debugging رو بزنید)

۲- از نصب بودن درایور گوشی خود مطمئن شوید و سپس گوشی را به کامپیوتر وصل کنید (بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر پیغامی روی صفحه نمایش داده میشود و گزینه ok را انتخاب نمایید) .

۳- فایل مربوطه را دانلود و پوشه MoreLocale رو از حالت فشرده خارج کنید

فایل فارسی کردن منو زنفون 5

4– نرم افزار morelocale.apk را روی گوشی خود نصب کنید

۵- در کامپیوتر فایل MoreLoale.bat را از درون پوشه اجرا کنید و سپس کلید ENTER را بزنید تا عملیات انجام شود و بعد از آن پیامی بر روی صفحه گوشی شما ظاهر خواهد شد که باید تیک آن را بزنید و OK کنید و بعد در پنجره CMD پیغام Done نمایش داده شود (این پوشه را در درایو c قرار دهید و سپس اجرا نمایید) .

آموزش فارسی کردن زنفون 5 آموزش فارسی کردن زنفون 5

3

۶- حال از داخل گوشی وارد نرم افزار MoreLocale 2 بشوید و گزینه Custom Locale رو انتخاب کنید و در قسمت Language کلمه fa را تایپ کرده و در قسمت Country نیز کلمه IR را تایپ کرده و سپس گزینه set را انتخاب نمایید ؛ بلافاصله مشاهده میکنید که منو گوشی شما فارسی شده است.

ترتیب عکس ها از چپ به راست می‌باشد.

فارسی کردن منو زنفون 5

فارسی کردن منو زنفون 5

فارسی کردن منو زنفون 5

فارسی کردن منو زنفون 5

فارسی کردن منو زنفون 5

 

نکته1: اگر پس از زدن دکمه set پیغام permission denied نمایش داده شد یکی از مراحل بالا را درست انجام نداده اید ،پس دوباره از اول تمام مراحل را چک کنید

نکته2: با این کار زبان فارسی به قسمت Language and input اضافه نمیشود ولی تمامی منو ها فارسی میشوند.